Vitamix nemá konkurenci

Vitamix – vytvořen, aby změnil váš život

Opravdová potrava člověka posiluje, inspiruje a dává mu energii k nejlepšímu možnému výkonu. Naše nadšení pro jídlo a výživu hraničí téměř s posedlostí. Právě proto už více než 90 let věnujeme pečlivou pozornost každému detailu. Srovnejte výrobky Vitamix s konkurenčními výrobky, a uvidíte ten rozdíl – nejen v kvalitě našich výrobků, ale hlavně v kvalitě zpracování surovin.

Opravdu účinné mixování

Dokonalé mixování, mletí a drcení v mixéru Vitamix

Všechny černé fazole jsou dokonale rozemleté.

Společnost Vitamix nepatří k těm, které se do světa kvalitního mixování jen připojily. Se svými přístroji tento svět vytvořila. Přístroje zkoušíme na těch nejobtížnějších materiálech (mixujeme například syrové černé fazole), abychom dokázali vymezit požadavky kladené na ty nejvýkonnější mixéry. A výsledek? Téměř dokonalá technika, která připravuje ty nejjemnější směsi a uživatelům slouží mnoho let naprosto bez starostí.
Mixování černých fazolí v ostatních mixérech

Mnoho černých fazolí zůstává vcelku.

Lepší čepele = jemnější směsi

Čepele z kalené nerezové oceli

Silné čepele z kalené nerezové oceli a kovová hnací soustava.

Ostrá čepel se časem otupí. Proto jsme vymysleli čepel, která je tak odolná, že není třeba ji ostřit. Začínáme s nerezovou ocelí určenou pro letecký průmysl. Potom ji kalíme, leštíme a pečlivě řežeme laserem podél krystalové struktury. Každá lopatka čepele má přesně tvarovaný povrch s tupým okrajem a přesně určeným úhlem hrany. Díky tomu mixér současně krájí i drtí. Zabíjí takříkajíc dvě mouchy jednou ranou.
Plastové čepele s pravděpodobností ztupění od konkurence

Plastová soustava s tenkými a ostrými čepelemi, které se časem ztupí.

Naprosto jiné nádoby

Výkonné mixéry Vitamix, které nemají konkurenci

Pohled do nádoby Vitamix shora: suroviny se plynule vracejí k rotujícím čepelím.

Nádoba mixéru Vitamix je navržena tak, aby v ní vznikal dokonale řízený vír, který mixovanou surovinu soustavně vrací k čepelím. Díky tomu rychleji vznikne dokonale hladká směs. V mixéru Vitamix se suroviny nepohybují bezcílně a na čepelích se neocitají náhodně. Nádoba Vitamix jim nedává žádnou jinou možnost, než se posouvat na rotující čepele.
Konkurence pro nás není žádná konkurence

Pohled shora na vířící suroviny v nádobě jiného mixéru.

Upustit páru

Vaření s mixérem Vitamix

Šroubovací víčko s otvorem umožní proměnit studené suroviny v horkou polévku.

Někdy hrají rozhodující úlohu ty nejmenší detaily. Třeba naše šroubovací víčko s průduchem, které umožní mixovat horké suroviny a připravovat polévky a omáčky přímo v nádobě, aniž byste je museli před podáváním ohřívat. Až se vám zachce experimentovat s různou hrubostí výsledného pokrmu, uzavíracím otvorem ve víčku můžete do nádoby přidávat další suroviny. Takže děkujeme... sporák nepotřebujeme. Zařídili jsme si to jinak.
Konkurenční mixéry neumí připravit horké pokrmy

Příprava horké polévky by neměla vyžadovat další kuchyňské spotřebiče.

Plynulé zpracování

Jak správně mixovat v multifunkčních mixérech Vitamix

Nepoddajné suroviny se při mixování posouvají směrem k čepelím.

Vitamixem máte všechno pod kontrolou. Díky rozsahu rychlostí mixování můžete připravit libovolně jemnou či hrubou směs – od hladkých pyré až po hutné omáčky s kousky jednotlivých přísad. My se ale nespokojíme s jednoduchými úkoly. Naše pěchovadlo je navrženo tak, aby mixér účinně zpracovával i ty nejhustější a nejméně poddajné suroviny – například arašídovou pomazánku – bez seškrabávání ze stěn nádoby.
Bezkonkurenční mixér Vitamix vyniká nad ostatními

Není nutno přerušovat mixování a seškrabávat surovinu ze stěn nádoby.


*Suroviny byly mixovány v každém přístroji po dobu 60 sekund a při nejvyšším výkonu přístroje. Směs obsahuje 1000 ml vody a 300 gramů syrových černých fazolí.

Odolný přístroj

Příprava chutných a zdravých jídel z mixéru Vitamix

Vitamix zdokonaluje mixéry od roku 1939.

Naše rozhodování je vždy podřízeno jedné zásadní podmínce – chceme sestrojit mixér, který vám změní život. Používáme ty nejodolnější součástky a dáváme vám tím možnost mixovat více rozmanitých potravin pro přípravu snídaní, obědů a večeří. Ať už připravujete zdravější jídla pro rodinu nebo nápaditější pokrmy pro slavnostní večeři, naše přístroje jsou vyrobeny tak, aby vám pomohly k úspěchu. Vymysleli jsme je tak, aby změnily váš život.
Neuspokojivé výsledky jiných mixérů

Není nutno přerušovat mixování a seškrabávat surovinu ze stěn nádoby.

Prohlédněte si přístroje Vitamix

Vitamix má mixér pro každou domácnost, životní způsob a kuchyňskou linku. Podívejte se na výrobek, který vás zajímá, nebo si prohlédněte názornou ukázku.