Jak hodnotí Vitamix uživatelé?


Recenze nových mixérů Vitamix série Ascent
Z této recenze Vitamix Ascent jsem opravdu nadšená. Nejen proto, že se s vámi mohu blíže podívat, jak to celé funguje, ale také proto, že vám zde řeknu vše, co o těchto nových digitálních mixérech Vitamix potřebujete vědět.
https://www.atranet.cz/recenze-novych-mixeru-vitamix-serie-ascent


Recenze Vitamix Ascent 3500
Vitamix Ascent jsem si pořídila zhruba před půl rokem, ale už teď vím, že to byla nejlepší koupě mého života. Věřte mi, že než něco koupím, tak si vždy velmi dobře rozmyslím, jestli danou věc potřebuji a jestli za to stojí. U Vitamixu to platilo obzvlášť, protože to není mixér na jednu sezónu, ale přístroj, který by měl vydržet desítky let, né-li celý život.
http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/blog/recenze-vitamix-ascent-3500/


Recenze mixéru Vitamix A3500
Když jsem poprvé viděl design série Ascent, byl jsem naprosto ohromený. Nebyl jsem si jistý, zda se opravdu dívám na mixér Vitamix. Byl jsem totiž zvyklý na klasický design a funkce Vitamixu, které jsem znal ze série profesionálních mixérů Vitamix PRO750 nebo PRO300. Série Ascent pro mě byla úplná a velmi příjemná změna. Něco jako dobře vyzrálé víno. V mých očích je to určitě krasavec. Zadní část tohoto přístroje je stejně vyladěná a věnuje pozornost detailům, jako ta přední.
https://www.oblibeno.cz/recenze-vitamix-ascent/